Řídící software pro baterie

Software pro řízení baterií, který slouží pro nastavení jednotek řídících nabíjení a vybíjení článků a jejich sledování. Implementace komunikace s články přes sériovou linku a TCP/IP. Detekce speciálních článků v baterii s dodatečnými informacemi. Zobrazování dat z jednotlivých článků s výběrem kritických hodnot a jejich záznamem. Přeposílání hodnot přes TCP/IP do dalších zařízení.

Použité technologie: WPF, C#, XML

 

Software pro řídící jednotku bioethanolu

Software pro ovládání řídící jednotky automobilu, která zprostředkovává jízdu na bioethanol. Implementace komunikace přes sériovou linku, zobrazování aktuálních hodnot jednotky a motoru a také nastavování dat jednotky ze softwaru.

Použité technologie: Java

 

Software pro potřeby autoservisu

Software na zakázku pro správu autoservisu. Záznam zákazníku a jejich automobilů. Záznam oprav a přehled jednotlivých úkonů.

Použité technologie: WPF, C#, SQLlite

 

Pozadí z webky

Software pro zobrazování webových kamer na ploše vašeho počítače. Možnost vložit i vlastní kamery. Zobrazení mapy s počasím na ploše. Možnost zobrazení více kamer na pozadí najednou.

Použité technologie: C#, XML

Volně dostupné na http://www.pozadizwebky.cz
Používáno Horskou službou ČR pro sledování aktuálního počasí.

 

Počítání spotřeby

Software pro kontrolu spotřeby automobilu. Záznam jednotlivých cest. Možnost zadání cesty pomocí mapy. Z mapy rozpoznání podílu cesty ve městě a mimo město a následné vypočítání spotřeby pomocí tankovaných hodnot.

Použité technologie: C#, XML

 

Chci nový software