Webové stránky nejsou brožury. Musejí přitáhnout pozornost, vyprávět svůj příběh a budovat důvěru. Náš web design a vývoj webových aplikací tyto parametry splňuje, pomáhá budovat značku, zvyšovat návštěvnost a přitáhnout tak nové zákazníky.

Vytváříme silný první dojem

Vytváříme silný první dojem

Vaše webové stránky můžou být prvním reklamním předmětem, který uvidí váš budoucí zákazník. Snažíme se podle toho používat metody, které se odvolávají na silný emocionální podtext a přitahují pozornost. Na úvodní stránce prezentují klíčové služby vašeho podnikání a odtud vystavují obsah popisující kdo jste, jak pracujete, co můžete nabídnout a jak pomoci.


 

Perfektní zobrazení na každém zařízení

Adaptivní nebo také responzivní web design společnosti. Různá zařízení vyžadují adekvátní rozložení všech prvků tak, aby mohl uživatel co nejjednodušeji hledat informace. Stránky od nás budou vypadat skvěle na stolních a přenosných počítačích, tabletech i mobilech.


Responzivní webové stránky
 
Přesně definovaný návrh

Přesně definovaný návrh

Se svými partnery chceme být od začátku ve spojení, abychom zjistili, co přesně hledají. Poté můžeme vytvořit kompletní strukturu webových stránek takovým způsobem, aby umožňovala zjistit veškeré informace intuitivně a rychle.

Chci nový web