Jsme přesvědčeni, že jednotné řešení pro všechny projekty je mýtem. Vaše podnikání potřebuje partnera,
který zná vaše zákazníky, podnikání i cíle.

Web servis

Vývoj webových stránek

Webové stránky nejsou brožury. Musejí přitáhnout pozornost, vyprávět svůj příběh a budovat důvěru. Náš web design a vývoj webových aplikací tyto parametry splňuje, pomáhá budovat značku, zvyšovat návštěvnost a přitáhnout tak nové zákazníky.

Více o webech

 

Mobilní aplikace

Skoro každý člověk dnes využívá chytrý telefon či tablet. Rozmach této technologie přinesl velké změny k vyhledávání na internetu, ale také k využívání různých mobilních aplikací. Napadlo Vás někdy možné využití těchto technologií ve vaší firmě?

Více o aplikacích

Mobil servis
 
Software servis

Software na zakázku

Používáte např. Microsoft word nebo excel? Vaše podnikání se neobejde bez účetního programu? K přečtení e-mailů Vám slouží nějaký e-mailový klient? Spousta firem dnes dělá každodenní rutiny, které jim zabírají nespočetně času a přitom by to za ně mohl dělat nějaký uživatelsky přívětivý software.
Jak jste na tom vy?

Více o softwaru

 

Digitální marketing

Krása digitálního marketingu je v množství dostupných informací, které lze sledovat a díky ním je možné zlepšovat vaši firemní a prodejní strategii. Efektivní digitální marketing kombinuje umění a technické know-how. Snažíme se pracovat synchronně s vývojáři a dokážeme tak nabídnout našim klientům 100% vlastní řešení, založené na přesně určené cílové skupině.

Více o marketingu

Digitální marketing